Chocolate Slim Eesti

Minu nimi on Emma ja ma tahan teile rääkida oma kogemusest Chocolate Slim tootega.

Toote kirjeldus on paljutõotav ja väidab, et “kaalulangus pole kunagi olnud nii lihtne.”

Selleks Chocolate Slim

Tootja poolt välja toodud komponentide nimekiri on hästi tasakaalustatud. Chocolate Slim koosneb järgnevatest koostisosadest:

  • Looduslik kakao – see aitab kaasa õnnehormooni tootmisele, pärsib magusaisu ning tõhustab rasvapõletusprotsessi.
  • Vadakuvalk – kõige tõhusam valk, keha tarbib ligi 70% selle valgu seedimisprotsessi jooksul saadavatest kaloritest.
  • Sojaletsitiin – tõhustab rasvade põlemisprotsessi ja takistab rasvade ladestumist.
  • Kaerakiud – annab energiat ja elurõõmu, vähendades samal ajal toiduisu.
  • Glükomannaan- takistab rasva ladestumist probleemsetesse piirkondadesse ja annab energiat.
  • Vitamiinid ja mineraalid – aitavad parandada teie füüsilist ja vaimset seisundit, tasakaalustades samal ajal ainevahetust.

ingredients

Nüüd, kus oleme tutvunud sellega, mida Chocolate Slim toote valmistajad väidavad, saame edasi liikuda ja rääkida minu isiklikest kogemustest.

Alustuseks tahaksin teile natukene endast rääkida. Ma olen 28 aastat vana ja töötan panganduse valdkonnas, esmaspäevast reedeni kella 9-17. Ma jõuan koju umbes kell kuus õhtul ja teen ära kõik majapidamistööd: valmistan süüa, pesen pesu ja triigin. Harva leian vaba aega iseenda jaoks ja enamuse sellest ajast eelistan ma veeta voodis telekat vaadates. Selline on minu rutiin olnud viimased 5 aastat ja tänu sellele on mu kaal tõusnud 86 kiloni. Mul tõesti ei ole aega trenni teha ja kui ma proovisin ennast sundida, siis oli see väga ebameeldiv, sest ma ei saavutanud midagi. Ma väsisin väga kiiresti …

Selleks Chocolate Slim

Mis puutub minu toitumist, siis ma ei saa öelda, et see on ebatervislik või et ma söön liiga palju, aga kindlasti ei suuda ma ka ranget dieeti pidada. Olen proovinud järgida paljusid toitumiskavasid, kuid ma ei suuda vastu pidada rohkem kui 3 päeva ning kui ma olen alla andnud, siis hakkan sööma isegi rohkem kui varem.

Chocolate Slim

Ma piinlesin kaks aastat, üritades leida kaalulangetusmeetodit, mis töötaks ning samas sobiks minu elustiiliga. Lõpuks soovitas kolleeg mulle Chocolate Slim tooteid. Ma nägin oma silmaga, kuidas ta võttis kaalust alla suhteliselt lühikese aja jooksul (1 kuu), nii et ma otsustasin seda proovida. Toote ostmiseks külastasin valmistaja kodulehekülge ja minu tellimus saabus 3 päeva pärast. Kõik läks ootuspäraselt ja toode tundus väga hea. Samuti nägin ma, kuidas mu kolleeg iga päevaga üha enam kaalust alla võttis. Ma olin siiski skeptiline, tänu mitmetele ebaõnnestunud katsetele kaalu kaotada. Ma ei uskunud, et see võiks minu puhul toimida.

Sellest hoolimata hakkasin Chocolate Slimi kasutama järgmiselt:

  1. Hommikul tühja kõhuga jõin ühe klaasi gaseerimata vett ja hommikusöögi asendasin tassi Chocolate Slimiga. Esimesest päevast alates tundsin toote puhastavat mõju. See aktiveeris minu ainevahetust, andes mulle samal ajal rohkem energiat ja elurõõmu kui minu tavapärane hommikusöök. Samuti tundsin head meelt selle üle, et tänu hommikusöögi vahele jätmisele tarbisin vähem kaloreid.
  1. Ma asendasin ka õhtusöögi, oma päeva kõige toekama toidukorra, Chocolate Slimiga. Lisaks sellele, et ma ei olnud näljane ning mul puudus söögiisu, tundsin, et mul on energiat rohkemaks kui voodis vedelemiseks ja teleka vaatamiseks. Ma muutusin aktiivsemaks ja see aitas mind palju. Kui tavaliselt olin ma kell 8 juba kurnatud, siis nüüd tahtsin õhtul koos abikaasaga jalutama minna. Isegi tema oli šokeeritud – seda küll positiivses mõttes – meeldivalt üllatunud!

Selleks Chocolate Slim

Kuna kõik oli nii lihtne ja meeldiv, jätkasin Chocolate Slimi kasutamist suure kirega.

Pärast esimest nädalat otsustasin ennast kaaluda.

Tulemused olid nähtavad: pärast ühte nädalat kaalusin ma 81 kg, mis tähendab, et ma kaotasin 5 kg !!!

See oli esimene kord minu elus, kui mul õnnestus dieedist kinni pidada ja kaalu kaotada. Ma vaatasin peeglisse ja ei suutnud seda uskuda. Minu abikaasa samuti mitte.

See oli hetk, mil mulle kasvasin tiivad! Ma tundsin, et saan sellega hakkama ja et senine edu on vaid kõige algus. Inimesed hakkasid küsima, mis toimub ja kuidas ma seda teen, see kõik oli minu jaoks uudne. Nad tundsid huvi minu toitumise ja treeningrežiimi vastu ning olid üllatunud, kui neile Chocolate Slimist rääkisin.

Ma otsustasin, et hakkan ennast kaaluma iga nädal.

Arvake, mis juhtus? Järgmisel korral avastasin, et kaalusin 76 kilo, seega olin nädalaga kaotanud veel 5 kg – kokku 10 kilogrammi ainult 2 nädalaga !!! Muutus oli tõesti suur, juba hakkasin ma nägema oma tõelisi näojooni ja figuuri. Üks probleem siiski oli – kõik vanad riided jäid mulle liiga suureks! Ahahaha, kui vaid kõik mured sellised oleksid!

Chocolate Slimist sai minu jaoks elustiil

Selleks Chocolate Slim

Veel üks nädal edasi ja olin kaotanud 4 kg lisaks, mis tähendab, et minu kaal oli nüüd 72 kilogrammi. Viimati olin nii kerge keskkoolis.

Pärast 4 nädalat, ehk ühte kuud, otsustasin kirjutada selle postituse. Tänaseks päevaks on minu kaal langenud 68 kilogrammini. Ma isegi ei mõista kuidas see juhtus, aga muutused on uskumatud. Julgen öelda, et see on täielikult muutnud mind ja minu elu. Siin on näha tulemused pärast kuuajast Chocolate Slimi kasutamist:

Chocolate Slim

Kokkuvõtteks võin ausalt öelda, et olen Chocolate Slimiga väga rahul ja see on nüüd osa minu elust. Ma tahan vabaneda veel paarist kilost ja jõuda oma ideaalkaaluni, milleks on 59-60 kg. Ma soovitan seda ka teile, eriti kui olete juba proovinud dieeti ja treeningut ning ei ole tulemusi saavutanud. See on lihtne viis kaotada kaalu ilma piinadeta. Soovitan teha ka “enne” ja “pärast” pilte nagu mina, sest see hoiab teid motiveerituna.

Selleks Chocolate Slim

Kui teil on küsimusi Chocolate Slimi või millegi muu kohta, siis ootan teie sõnumeid!

Previous Chocolate Slim Lietuva
Next Chocolate Slim Danmark

About author

Editor review

kvaliteet
5/5
hind
5/5
tarne
5/5

5

Excellent
5
Summary

Mulle meeldib ChocolateSlim!

You might also like

Sorry, no posts were found.

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply