Chocolate Slim Lietuva

Mano vardas Emma ir aš norėčiau jums papasakoti savo patirtis su Chocolate Slim.

Tai apie produktą, kuris pažada, jog “svorio numetimas dar niekada nebuvo toks paprastas bei lengvas”.

Pirkti Chocolate Slim

Gamintojas pristato subalansuotą kompoziciją, Chocolate Slim ingridientai yra šie:

  • Natūrali Kakava – ji padeda gaminti laimės hormoną kol taip pat pašalina norą saldainiams bei suintensyviną riebalų deginimo procesą
  • Pieno išrūgų baltymai – patys efektyviausi baltymai, kūnas pasisavina maždaug 70% kalorijų per šių baltymų virškinimą
  • Sojų Lecitinas – suintensyviną riebalų deginimo procesą ir užblokuoja riebalus nuo nusėdimo
  • Avižų skaidulos – suteikia energijos bei entuziazmo gyvenimui kol taip pat sumažina apetitą maistui
  • Gliukomananas – neleidžia riebalams nusėsti sudėtingose kūno vietose ir suteikia energijos
  • Vitaminai bei mineralai – pagerina jūsų fizinę bei protinę būklė kol taip pat balansuoja riebalų medžiagų apykaitą.

ingredients

Dabar, kai žinome, ką Chocolate Slim gamintojas sako, galime judėti link pokalbio apie mano potyrius.

Pirkti Chocolate Slim

Pirmiausia, norėčiau pasakyti kelis dalykus apie save. Aš esu 28 metų amžiaus ir dirbu bankininkystės srityje, nuo pirmadienio iki penktadienio ir nuo 9 iki 17 valandos. Grįžtu namo apie 18 valanda ir pasirūpinu namų ūkiu: maisto darymu, skalbiniais bei lyginimu. Retai turiu laisvo laiko sau ir dažniausiai geriau tiesiog praleidžiu jį lovoje, žiūriu TV. Tai mano rutina jau 5 metai ir šitaip aš priėjau prie 86 kg svorio. Aš tikrai neturiu laiko mankštai ir kai bandžiau tai daryti, buvo labai nemalonu, nes negalėjau daug padaryti. Labai greitai pavargdavau…

Apie mano mityba, negaliu pasakyti, kad aš piktnaudžiauju arba valgau per daug, bet taip pat nesilaikau tų griežtų dietų. Išbandžiau jų daugybę, bet negalėjau iškentėti daugiau nei 3 dienas, ir kai pasidaviau, pradėdavau vėl valgyti netgi daugiau nei prieš tai.

Chocolate Slim

Po 2 metų kančių, tą laiką, kai kovojau ir ieškojau metodo, kuris veiktų man ir prisitaikytų prie mano gyvenimo būdo, kolega parekomendavo man Chocolate Slim. Savo akimis galėjau pamatyti kaip ji atsikratė svorio per pakankamai trumpą laiką (1 mėnesį), taigi, pasakiau, kad aš irgi turėčiau jį išbandyti. Nuėjau į gamintojo svetainę ir užsisakiau produktą, kurio siunta atėjo per 3 dienas. Viskas ėjosi pagal planą ir produktas, atrodo, veikė. Taip pat mačiau, kad mano kolegai svoris krito kasdien. Bet po tiek bandymų numesti svorį aš vistiek buvau skeptiška. Nemaniau, kad tai man veiks.

Ir visgi, pradėjau naudoti Chocolate Slim, kaip pateikiama toliau:

  1. Viena stiklinė vandens ant tuščio skrandžio ir pakeičiau savo pusryčius į vieną puodelį Chocolate Slim. Aš jau pirmą dieną pajaučiau kaip jis mane išvalo, suaktyvina mano medžiagų apykaitą bei, tuo pačiu metu, suteikia man energijos bei gyvybiškumo gyventi daugiau nei reguliarūs pusryčiai. Taip pat puikiai žinojau, kad praleidau pusryčių kalorijas.
    1. Pakeičiau vakarienę, kuri buvo pats pastoviausias valgis, su Chocolate Slim. Šalia to, jog nesijaučiau alkana ir neturėjau jokio apetito maistui, aš taip pat turėjau daug energijos viskam, ne tik gulėti lovoje ir žiūrėti TV. Tapau daug aktyvesnė ir tai man labai padėjo. Nuo išvargusio žmogaus, kuriuo įprastai būdavau apie 8 valandą vakaro, aš norėjau išeiti vakariniam pasivaikščiojimui su savo vyru. Netgi jis buvo šokiruotas – teigamai – maloniai nustebintas!

Pirkti Chocolate Slim

Viskas buvo taip paprasta ir malonu, išlaikiau savo naują aistrą, Chocolate Slim.

Nusprendžiau save pasisverti po pirmosios savaitės.

Ir rezultatai nenuvylė: po vienos savaitės aš svėriau 81 kilogramą, o tai reiškė, kad atsikračiau 5 kg!!!

Tai buvo pirmas kartas, kai man pavyko ir pirmas kartas, kai sugebėjau numesti svorio. Pažiūrėjau į veidrodį ir negalėjau patikėti, mano vyras irgi negalėjo.

Tai buvo momentas, kai man užaugo sparnai, jaučiausi taip, tarsi galėsiu tai pasiekti ir tai buvo tik pradžia! Tai buvo kažkas naujo, žmonės klausė kas nutiko, kaip aš tai padariau. Visiems buvo įdomi mano dieta, kiek laiko aš sportuoju ir jie buvo nustebę, kai pasakiau apie Chocolate Slim.

Nusprendžiau laikytis taisyklės ir pasisverti save vėl po savaitės.

Spėkite? Skalė rodė 76 kg, taigi, dar 5 kilogramai per vieną savaitę – iš viso 10 kilogramų vos per 2 savaites!!! Pokytis buvo toks didelis, aš jau mačiau savo tikrąjį veidą, savo tikrąjį įvaizdį. Tačiau iškilo ir problemų: mano drabužiai buvo per dideli! Hahaha, tokių problemų trokštama!

Chocolate Slim tapo mano gyvenimo būdas

Dar viena savaitė praeina, per kurią atskiračiau dar 4 kg, pasiekiau 72 kilogramus. Nesvėriau tiek nuo koledžo laikų.

Po 4 savaitės, o tai reiškė mėnesio, nusprendžiau parašyti šį įrašą. Dabar, kai šitai rašau, pasiekiau 68 kilogramus. Net nesuvokiu to, bet pokytis neįtikėtinas. Jis visiškai pakeitė mane, mano gyvenima, galėtumėte ir taip pasakyti. Galite pamatyti rezultatus apačioje po mėnesio su Chocolate Slim:

Chocolate Slim

Apibendrinant, norėčiau nuoširdžiai pasakyti, kad esu labai patenkinta dėl Chocolate Slim ir jis dabar yra mano gyvenimo dalis, nes noriu atsikratyti dar kelių kilogramų, kad pasiekčiau savo idealų 59-60 kg svorį. Aš jį taip pat rekomenduoju ir jums, ypač jei jau bandėte dietas ir sportą, bet tai nepadėjo. Tai lengvas būdas atsikratyti svorio be galvos skausmo. Aš taip pat rekomenduoju nusifotografuoti prieš ir po, kaip ir aš, nes tai jus motyvuos.

Pirkti Chocolate Slim

Dėl iškilusių klausimų apie Chocolate Slim ir ne tik, lauksiu jūsų žinučių!

Previous Chocolate Slim Srbija
Next Chocolate Slim Eesti

About author

Editor review

kokybė
5/5
kaina
5/5
pristatymas
5/5

5

Excellent
5
Summary

Man patinka ChocolateSlim!

You might also like

Sorry, no posts were found.

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply