Chocolate Slim Türkiye

Benim adım Emma ve size Chocolate Slim ile ilgili deneyimimi anlatmak isterim.

“Kilo kaybetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı” sözü veren ürünle ilgili.

Sipariş Chocolate Slim

Üretici bileşeni dengeli olarak sunmaktadır; Chocolate Slim’in içerikleri şunlardır:

  • Doğal kakao – şekerleme arzusunu ortadan kaldırırken ve yağ yakma sürecini yoğunlaştırırken mutluluk hormonu üretir.
  • Peynir altı suyu proteini – en etkili protein, vücut bu proteinin sindirimi sırasında tedarik edilen kalorinin yaklaşık %70’ini yakar.
  • Soya Lesitin – yağ yakma sürecini yoğunlaştırır ve yağın birikmesini engeller
  • Yulaf Lifleri – yiyecek iştahını azaltırken yaşam için enerji ve canlılık sağlar
  • Glokomannan – yağın zor bölgelerde birikmesini engeller ve enerji sağlar
  • Vitaminler ve mineraller – yağ metabolizmasını dengeleyerek fiziksel ve zihinsel durumunuzu geliştirir.

Chocolate Slim ingredients

geliştirir.

Artık Chocolate Slim’in üreticisinin ne dediğini bildiğimize göre, devam edip deneyimim hakkında konuşabiliriz.

Öncelikle kendim hakkında birkaç şey söylemek isterim. 28 yaşındayım ve pazartesiden cumaya 9 ile 17 arasında bankacılık alanında çalışıyorum. Eve 18 civarında dönüyorum ve yemek pişirme, çamaşır yıkama ve ütü yapma gibi ev işleriyle ilgileniyorum. Nadiren boş zamanım var ve bu boş zamanımın çoğunu yatakta ya da TV izlerken geçirmeyi tercih ediyorum. Bu 5 yıl boyunca benim rutinimdi ve işte böyle 86 kg ağırlığa ulaştım. Gerçekten egzersiz yapacak zamanım olmadı ve yapmayı denediğimde ise, çok hoşnut olmadım çünkü çok fazla başaramadım. Çok hızlı bir şekilde yoruluyordum …

Sipariş Chocolate Slim

Beslenmeyle ilgili olarak ise bunu çok fazla abarttığımı ve fazla yemek yediğimi söyleyemem, ancak o sıkı diyetlere de uyamam. Onlardan birçoğunu denedim, fakat 3 günden fazla direnemedim ve bıraktığım zaman, daha önce yediğim yemeklerden daha fazla yemek yemeye başladım.

Chocolate Slim

Benim için işlev görecek ve hayat tarzıma adapte edebileceğim bir yöntem bulmaya çalıştığım iki yıllık bir işkenceden sonra, bir iş arkadaşım bana Chocolate Slim’i önerdi. Nispeten kısa bir sürede (1 ay) nasıl kilo vermeyi başardığını kendi gözlerimle gördüm ve bu yüzden de denemeliyim dedim. Üreticinin web sitesine gittim ve 3 gün sonra elime ulaşan ürünün siparişini verdim. Her şey plana göre gidiyordu ve ürün iyi görünüyordu. Ayrıca, meslektaşımın her gün daha fazla kilo verdiğini görüyordum. Ancak kilo verme konusundaki birçok başarısız girişimim yüzünden hala şüpheciydim. Benim için de işe yarayacağını sanmıyordum.

Yine de Chocolate Slim’i aşağıdaki gibi kullanmaya başladım:

  1. Boş mide ile bir bardak su içtim ve kahvaltı yerine bir fincan Chocolate Slim tükettim. İlk günden, beni nasıl arındırdığımı, metabolizmamı nasıl harekete geçirdiğini ve aynı zamanda bana nasıl normal kahvaltıdan daha fazla enerji ve canlılık verdiğini hissettim. Ayrıca, kahvaltı kalorisini almadığımı bilmek çok iyi hissettirdi.
  2. Akşam yemeğininde de Chocolate Slim tükettim. Aç hissetmemenin ve yemek için iştahımın olmamasının yanı sıra, sadece yatmak ya da televizyon izlemekten başka şeyler yapmak için de enerjim vardı. Daha aktif oldum ve bu bana çok yardımcı oldu. Normalde saat 8 civarında yorgun düşen bir kişiden, kocamla akşam yürüyüşüne çıkmak isteyen biri oldum. O bile çok şaşırdı – olumlu yönde tabi ki- çok etkilenmişti.

    Sipariş Chocolate Slim

Her şey çok basit ve keyifli hale geldi ve yeni tutkum Chocolate Slim’i bırakmadım.

İlk haftadan sonra kendimi tartmaya karar verdim.

Ve sonuçlar hayal kırıklığına uğratmadı: bir hafta sonra 81 kiloydum, bu da çoktan 5 kg’dan kurtulduğum anlamına geliyordu!!!

Hayatımda ilk kez başarılı olmuş ve kilo vermiştim. Aynaya baktım ve ne ben ne kocam inanabilmişti.

Kanatlarımın oluşmaya başladığını hissettiğim andı ve bunu başarabileceğimi ve bunun sadece başlangıç olduğunu hissettim! İnsanların neler olup bittiğini, nasıl yaptığımı sorması benim için yeni bir şeydi. Herkes benim diyetimi merak ediyordu, ne kadar çok egzersiz yaptığımı merak ediyordu ve onlara Chocolate Slim’den bahsederken hayrete düşüyorlardı.

Bir hafta sonra kendimi tekrar tartma işini sürdürdüm.

Bilin bakalım ne oldu? Terazi 76 kg’ı gösteriyordu, yani bir haftada 5 kilo daha – sadece 2 hafta içinde 10 kg gitmişti !!! Değişiklik gerçekten büyüktü, gerçek yüzümü ve görüntümü görmeye başlıyordum. Fakat birkaç sorun da vardı: giysilerim çok büyüktü! Hahaha, bunlar sahip olmak istediğimiz türden sorunlardı!

Chocolate Slim benim için bir yaşam biçimi haline geldi.

Sipariş Chocolate Slim

Bir hafta daha geçip, 4 kilo daha kaybettiğimde 72 kilograma ulaşıyorum. Üniversiteden beri böyle bir kiloya sahip olmadım.

4.haftadan sonra, yani bir ay, bu yazıyı yazmaya karar verdim. Şimdilik bunu yazarken 68 kilograma ulaştım. Bunu farketmiyorum ama değişim inanılmaz. Tamamen beni ve hayatımı değiştirdi diyebilirim. 1 ay Chocolate Slim kullandıktan sonra sonuçları aşağıda görebilirsiniz:

Chocolate Slim

In conclusione, voglio dire in tutta onestà che sono estremamente soddisfatta Chocolate Slim è ora parte della mia vita, perché voglio ancora sbarazzarsi di qualche chilogrammo per raggiungere il mio peso ideale di 59-60 kg. Lo consiglio anche a voi, soprattutto se avete già provato la dieta e l’esercizio e non ha funzionato. E ‘il modo più semplice per perdere peso, senza mal di testa. Vi consiglio, anche, di scattare foto prima e dopo, come me, perché vi manterrà motivati.

Sipariş Chocolate Slim

Per qualsiasi altra domanda relativa Chocolate Slim e non solo, aspetto per i vostri messaggi!

 

Previous Chocolate Slim Ελλάδα
Next Chocolate Slim Polska

About author

Editor review

kalite
5/5
fiyat
5/5
teslim
5/5

5

Excellent
5

You might also like

Sorry, no posts were found.

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply